Coraz większa część naszego społeczeństwa wybiera dietę wegetariańską lub wegańską. Wychodząc naprzeciw wymaganiom tych klientów przygotowaliśmy cały spis potraw wegetariańskich i wegańskich, z których można stworzyć wiele ciekawych, przepysznych zestawów na każdą okazję.

Catering wegetariański.

Catering dla firm to jedna z większych części naszej działalności. Zapewniamy kompleksową obsługę cateringową na wszystkie rodzaje imprez i eventów firmowych.

Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, a prezentowane przez nas menu zawsze dopasowane jest do charakteru zarówno firmy, którą obsługujemy, jak i okoliczności. Podczas projektowania menu konsultujemy się z klientem, aby mieć 100% pewności, że będzie on zadowolony.

Nasze zalety:

  • wyjątkowe wrażenia wzrokowe – poza doskonałym smakiem, nasze potrawy cechuje bardzo atrakcyjna forma podania, która robi piorunujące wrażenie na gościach;
  • serwis kelnerski – w życzenie klienta jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę kelnerską na każdą okazję;
  • indywidualne podejście do każdego klienta – catering bez laktozy, wegetariańskie, wegańskie, bez ryb – to tylko kilka przykładów menu eliminacyjnego, które możesz u nas zamówić.

Doskonała propozycja na firmową imprezę w stylu wege. Dania tak smaczne, że nawet wielbiciele mięsa byli zachwyceni
Madgalena, klientka

Napisz komentarz