Dbałość o szczegóły to coś, z czego słyniemy. Pięknie podane potrawy, dekoracyjne dodatki, ciekawe dekoracje na stołach i ekskluzywna zastawa – w naszym odczuciu są to niezmiernie ważne dodatki do wykwintnych dań przygotowywanych w naszej kuchni.

To szczegóły składają się na całość.

Catering z dostawą pod wskazany adres. Zapewniamy kompleksową obsługę cateringową na wszystkie rodzaje imprez i eventów firmowych oraz prywatnych.

Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, a prezentowane przez nas menu zawsze dopasowane jest do charakteru zarówno firmy, którą obsługujemy, jak i okoliczności. Podczas projektowania menu konsultujemy się z klientem, aby mieć 100% pewności, że będzie on zadowolony.

Nasze zalety:

  • wyjątkowe wrażenia wzrokowe – poza doskonałym smakiem, nasze potrawy cechuje bardzo atrakcyjna forma podania, która robi piorunujące wrażenie na gościach;
  • serwis kelnerski – w życzenie klienta jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę kelnerską na każdą okazję;
  • indywidualne podejście do każdego klienta – catering bez laktozy, wegetariańskie, wegańskie, bez ryb – to tylko kilka przykładów menu eliminacyjnego, które możesz u nas zamówić.

Świetnie przygotowane posiłki, przepyszne desery. Dostawa punktualna niemal co do sekundy! Z czystym sumieniem polecam Catering z Antresoli.
Michał, klient

Napisz komentarz