Produkty, których używamy do przygotowania naszych dań pochodzą od lokalnych dostawców. Odbieramy je jak najpóźniej jest to możliwe, aby były zawsze świeże i pyszne. Składniki naszych dań przechodzą bardzo dokładną selekcję na etapie odbioru od dostawcy oraz tuż przed ich użyciem. Chcemy mieć 100% pewności, że nasi klienci dostaną tylko to, co naprawdę najlepsze!

Catering z najlepszych składników.


Catering dla firm to jedna z większych części naszej działalności. Zapewniamy kompleksową obsługę cateringową na wszystkie rodzaje imprez i eventów firmowych.

Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, a prezentowane przez nas menu zawsze dopasowane jest do charakteru zarówno firmy, którą obsługujemy, jak i okoliczności. Podczas projektowania menu konsultujemy się z klientem, aby mieć 100% pewności, że będzie on zadowolony.

Nasze zalety:

  • wyjątkowe wrażenia wzrokowe – poza doskonałym smakiem, nasze potrawy cechuje bardzo atrakcyjna forma podania, która robi piorunujące wrażenie na gościach;
  • serwis kelnerski – w życzenie klienta jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę kelnerską na każdą okazję;
  • indywidualne podejście do każdego klienta – catering bez laktozy, wegetariańskie, wegańskie, bez ryb – to tylko kilka przykładów menu eliminacyjnego, które możesz u nas zamówić.

Wspaniała propozycja na imprezę w gronie rodziny czy przyjaciół. Moi goście byli zachwyceni, prawie wszyscy prosili o kontakt do firmy, która dostarczyła catering.
Justyna, klientka

Napisz komentarz