Atrakcyjna forma podania jest dla nas równie ważna jak smak oferowanych przez nas potraw. Stawiamy ogromny nacisk na wygląd dań, które dostarczamy naszym klientom, ponieważ wiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie.

Catering na spotkanie biznesowe bądź imprezę firmową.

Catering dla firm to jedna z większych części naszej działalności. Zapewniamy kompleksową obsługę cateringową na wszystkie rodzaje imprez i eventów firmowych.

Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, a prezentowane przez nas menu zawsze dopasowane jest do charakteru zarówno firmy, którą obsługujemy, jak i okoliczności. Podczas projektowania menu konsultujemy się z klientem, aby mieć 100% pewności, że będzie on zadowolony.

Nasze zalety:

  • wyjątkowe wrażenia wzrokowe – poza doskonałym smakiem, nasze potrawy cechuje bardzo atrakcyjna forma podania, która robi piorunujące wrażenie na gościach;
  • serwis kelnerski – w życzenie klienta jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę kelnerską na każdą okazję;
  • indywidualne podejście do każdego klienta – catering bez laktozy, wegetariańskie, wegańskie, bez ryb – to tylko kilka przykładów menu eliminacyjnego, które możesz u nas zamówić.

Świetna propozycja na każdy rodzaj firmowej imprezy bądź spotkania. Potrawy bardzo smaczne, a także pięknie podane. Robi wrażenie!
Magdalena, klientka

Napisz komentarz