Organizacja imprez

Organizacja
konferencji i spotkań biznesowych

Zrób doskonałe wrażenie na swoich partnerach biznesowych i klientach dzięki idealnie przygotowanej konferencji. Pomożemy Ci w tym.

Organizacja
gali i jubileuszy

Nadaj wyjątkowego charakteru organizowanej przez siebie gali, bądź świętuj jubileusz w wyjątkowej oprawie. Takie okazje zdarzają się raz.

Organizacja
pikników

Organizacja pikników dla całych rodzin to wbrew pozorom bardzo trudne zadanie. Zdaj się na profesjonalistów by mieć pewność, że wyjdzie idealnie.

Organizacja
bankietów firmowych

Zbuduj atrakcyjny wizerunek swojego przedsiębiorstwa i zyskaj w oczach swoich klientów oraz pracowników dzięki wystawnym bankietom firmowym.

Opinie
Klientów

Przeczytajcie co piszą o nas
nasi klienci.

Łukasz

“W firmie, dla której pracuję, testowaliśmy już chyba wszystkie firmy cateringowe z Wrocławia, ale to właśnie Antresola jest dla nas numerem jeden! Zawsze na czas, zawsze pysznie i świeżo!”

Łukasz

Paula

“Priorytetem podczas wyboru cateringu na urodziny mojej mamy dla mnie był smak oraz prezentacja potraw, które w Antresoli zawsze są na najwyższym poziomie, ale warto wspomnieć także o naprawdę rozsądnych cenach! Polecam!”

Paula

Tomasz

“Zdecydowanie polecam Catering Antresola wszystkim, którzy uwielbiają naprawdę dobre jedzenie. Dla mnie jest to numer jeden we Wrocławiu – absolutnie najwyższy poziom.”

Tomasz