O nas

Catering
Antresola

Bez względu na to, czy organizujesz małą imprezę dla kilku przyjaciół i rodziny, czy wystawny bankiet firmowy dla pracowników korporacji, możesz mieć pewność, że dla nas każdy klient jest równie ważny i obsługiwany z absolutnie najwyższą starannością. Zdobyte przez wiele lat pracy w branży gastronomicznej sprawiają, że nasz catering sprawdzi się idealnie na chrzcinach, komunii, weselu, imprezach firmowych, bankietach i wielu innych rodzajach imprez.

Antresola w liczbach

Każde zamówienie jest przez nas traktowane z najwyższym priorytetem – niezależnie od jego skali.
Zdając się na nas możesz skorzystać z jednego z gotowych menu, bądź skomponować własne z wyjątkowo bogatej listy potraw.

0
Zrealizowanych zamówień
0
Stałych klientów
0
Lat doświadczenia

Opinie
Klientów

Przeczytajcie co piszą o nas
nasi klienci.

Łukasz

“W firmie, dla której pracuję, testowaliśmy już chyba wszystkie firmy cateringowe z Wrocławia, ale to właśnie Antresola jest dla nas numerem jeden! Zawsze na czas, zawsze pysznie i świeżo!”

Łukasz

Paula

“Priorytetem podczas wyboru cateringu na urodziny mojej mamy dla mnie był smak oraz prezentacja potraw, które w Antresoli zawsze są na najwyższym poziomie, ale warto wspomnieć także o naprawdę rozsądnych cenach! Polecam!”

Paula

Tomasz

“Zdecydowanie polecam Catering Antresola wszystkim, którzy uwielbiają naprawdę dobre jedzenie. Dla mnie jest to numer jeden we Wrocławiu – absolutnie najwyższy poziom.”

Tomasz

Kontakt

Adres

Szybka 1C, Wrocław

Telefon

+48 607 949 468

E-mail

kontakt@cateringantresola.pl